צימר באיזור ירושלים | צימר גג העולם | מה באזור

מה באזור

מושב גבעת יערים נמצא במיקום אסטרטגי: 7 דקות ממבשרת ציון ו-15 דקות מירושלים מדרך עין כרם (השכונה הציורית והמיוחדת ביותר בירושלים).
גג העולם ממוקם באזור הגבוה, הרחוק והשקט של המושב. לווילה חנייה פרטית בשפע בחצר הבית דשא עם ערסלים, נדנדות, טרמפולינה,פינות זולה,שולחנות פינג פונג ובריכה וג'קוזי מחוממים!!!
כמו כן בחצר סטודיו ותצוגה של פרויקט"ובסלעים אכתוב" www.tzba.co.il.
במרחק של 100 מטר מהווילה, מינימרקט איכותי שפועל רוב שעות היום והערב, מגרשי כדורסל, כדורגל וטניס, גני משחקים לילדים ברמה גבוהה ובתי כנסת פעילים כל השבוע.
בשבתות ניתן להזמין אוכל מ "הג'חנון של שמחה" ו"בין עצי הזית" המפורסמים בכל האזור עם מאכלים מזרחים ותימנים.
ניתן להזמין אוכל טבעוני ובכלל רשימה ארוכה של take away ממסעדות במבשרת ומהאזור.
מרחק דקה הליכה תצפית נוף ומצפור המשקיף (ביום ראות טוב) במערב על ת"א, שפלת החוף והארובות של אשקלון וחדרה ובמזרח על ירושלים, מבשרת ציון והרי יהודה. בדרום ניתן להשקיף על צור הדסה והרי חברון ובצפון על אבו גוש, נווה אילן, הר אדר ומודיעין.
דרך 395 (מצומת הסטף ועד צומת אשתאול) נבחרה כאחת הדרכים היפות בארץ מובילה מהמושב לכיוון בית שמש (15 דקות)
במרחק ק"מ מהמושב נמצא קיבוץ צובה המפורסם בכל הארץ בשל פארק הילדים "קיפצובה". בקיבוץ פועל מפעל זכוכית "אורן צובה" מהטובים בעולם,
מלון "בלמונט" יקב "צובה" האיכותי , "גליתה" שוקולדים ועוד...
בצובה הבריכה של המלון משמשת גם את אורחי הצימר בעלות נוספת..
במרחק 4 ק"מ מהמושב מנמצא מושב "רמת רזיאל" עם חוות סוסים איכותית, חוות דגים מהטובות בארץ, וכן יקב "קסטל" מהטובים והאיכותיים בארץ..
בסמוך למושב עוברים "נחל שורק" ו"נחל כסלון" וכן שמורות הטבע של "עין חמד" בואכה ירושלים, יער הקדושים והר הטייסים עם נוף מדהים וצמחיה מהייחודיות בארץ. בסמוך מעיינות רבים עם מים כל השנה, מסלולי ריצה, אופנים, טרקטורונים וטיולי שטח. לאורחי הצימר הנחות משמעותיות בכניסות לגנים הלאומיים ולאטרקציות..
שמורת "הסטף" ו"הר איתן" נמצאים במרחק 4 ק"מ בדרך לירושלים (מזרחה) ובהם אטרקציות ייחודיות כמעיינות ייחודיים עם מים כל השנה ומערכת השקיה שנשתמרה מימי קדם. במקום מסעדה איכותית והשכרת אופניים בשבתות וחגים. מאות רוכבים מכל הארץ (אופניים ואופנועים) מגיעים לרכב (מפגש אופנוענים כבדים קבוע בשבתות) וללכת בשבילי "הר איתן